Prompt Engineer

Jobs

Email Alerts

Subscribe to be the first to know about new Prompt Engineering Jobs

    We respect your privacy. Unsubscribe at any time.
    Recbold

    Recbold

    - Full Time

    🌎 Remote

    Posted on: 29 April, 2024

    Jesteśmy dynamiczną firmą poszukującą doświadczonego Prompt Engineera, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli jesteś pasjonatem sztucznej inteligencji, generowania tekstów i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie!

    Obowiązki

    • Projektowanie i implementacja algorytmów generujących tekst opartych na sztucznej inteligencji.
    • Tworzenie i optymalizacja promptów do generowania różnorodnych treści.
    • Testowanie i analiza wydajności oraz jakości generowanych treści.
    • Współpraca z zespołem inżynierów oraz naukowców danych w celu integracji modeli z aplikacjami produkcyjnymi.

    Wymagania

    • Doświadczenie w pracy jako Inżynier Prompt lub w pokrewnych dziedzinach.
    • Znajomość narzędzi i technik związanych z generowaniem tekstów oraz modelami językowymi.
    • Umiejętność programowania w językach takich jak Python, TensorFlow, PyTorch.
    • Doświadczenie w pracy z modelami językowymi i sieciami neuronowymi.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja.

    Oferujemy

    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Szkolenia i certyfikaty
    • Opieka medyczna
    • Karta sportowa
    • Integracje firmowe
    • Dostęp do najnowszych technologii

    Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w obszarze sztucznej inteligencji oraz generowania tekstów!